>>  Búracie práce - Mechanizmami
>>  Ručné búracie práce
>>  Vypratávanie priestorov
>>  Odpadové kontajnery
>>  Nebúrajte sami

My status
Vypratávanie a upratovanie

 

Vypratávanie povál,pivníc,garáži a ostatnych obytných a obchodných priestorov

tel: 0904 673 952

email: streckolaco@gmail.com

Upratovacie práce

Ak potrebujete vypratať akékolvek nepotrebné veci, trebars, starú povalu, kde budete budovať podkrovný byt, nepotrebné veci z pozostalosti, alebo stavebnú suť, prípadne uhlie, holubí alebo netopierí trus a podobne, obráťte sa na firmu, ktora sa vyprataním zaoberá. Ušetríte tak námahu aj čas, navyše vám firma k domu bez ťažkostí prístav kontajner alebo valník.

Bežné je vypratanie bytov, povál, pivníc, záhrad, ale aj firemných priestorov a starých výrobných prevádzok alebo priestorov administratívnych. V celkovej cene vypratania je vždy zahrnutá nakládka, likvidácia odpadu a hrubé zametanie vyprataných priestorov, ide teda o kompletné upratovanie a odvoz nepotrebných vecí a materiálu.

Búracie prace_demolačné_prace_vypratavanie_priestorov_odvoz odpaduRucne_ Búracie prace_demolačné_prace_vypratavanie_priestorov_odvoz odpadu
Búracie prace_demolačné_prace_vypratavanie_priestorov_odvoz odpadu Búracie prace_demolačné_prace_vypratavanie_priestorov_odvoz odpadu
   

Dezinfekčne práce

Vypratanie či vybúranie priestory je často potrebne dezinfikovať, obzvlášť v pripade, že tu vykonávali svoje potreby bezdomovci, alebo sa po zemi válaly hromady vtáčieho trusu, pripadne boli priestory napadnuté vážnym druhom plesní. Aj táto služba môže byť Súčastou vybúrania, vypratania a hrubého upratovanie priestorov.