>>  Búracie práce - Mechanizmami
>>  Ručné búracie práce
>>  Vypratávanie priestorov
>>  Odpadové kontajnery
>>  Nebúrajte sami

My status
Prenájom kontajnerov a odvoz odpadu

 

Odvoz a likvidacia odpadovymi kontajnermi od 5m3 až po velkokapacitny kontajner
  • Cena kontajnerov od :135 eur
  • Doba prenajmu 7 dní Zadarmo
  • Prístavne neúčtujeme
  • Pri väčšom odbere,alebo stálom odbere individuálna zľava
  • Prenajom vekokapacitného kontajnera 16m3
  • Odvoz a likvidácia odpadu v Bigbegoh
tel: 0907 964 774 email: michaelastreckova47@gmail.com 

Pristavenie kontajnerov alebo valníku

Bežnou súčastou vypratávacích a burácích prác je pristavenie kontajnerov, pripadne valníkového alebo nákladného automobilu s korbou a odvoz a likvidácia nepotrebných predmetov, stavebnej sutiny a ineho materiálu. Firma vám zabezpečí kompletné práce vrátane vybavenia prípadného povolenia a odpad vyvezie na miesto na to určené.Rovnako tak je možné zabezpečiť odvoz starších a nepotrebných vecí vrátane nábytku do bazárov a ich predaj.

Platí, že odvoz stavebnej sutiny je lacnejší ako odvoz netriedeného odpadu. Nie su tu zvýšené náklady dopravné, ale náklady na likvidácii tohto odpadu. Vždy ale záleží na podmienkach firmy, pre ktoru sa rozhodnete. Môžte sa stretnúť aj stým, že je odvoz naplneného kontajnera účtovaný vždy za jednotnú cenu, bez ohľadu na to, čo vlastne obsahuje a dokonca aj bez ohľadu na to, či je kontajner naplnený.

 
Odpadovy_kontajner_odvoy_odpadu

Iní dodávatelia ceny odlišujú aj v prípade odvozu nenaplneného kontajnera, preto že presne rozpočítavajú nielen samotný odvoz odpadu, ale aj jeho likvidáciu. V praxi je vždy dolezita osobná dohoda s konkrétnou firmou.

Najpoužívanejšie kontajnery sú od 3,5 do 9 kubíkov sutiny či netriedeného odpadu. Ak potom potrebujete zlikvidovať v menšom množstve odpad, vystačíte si s prenájmom multikáry.

V cene je nakoniec premietnutý aj samotný priebeh nakládky. Ak si odpad naložíte sami, samozrejme zaplatíte menej, než ked si kontajner, valník alebo korbu nákladného auta naložia pracovníci oslovenej firmy. Rovnako tak sú samozrejme kalkulované aj Búracie práce, ak si ich objednáte.

Dolezite sú pritom aj podmienky nakládky čiže veľkosť priestorov, ktory máme k dispozícii a dostupnosť od miesta, odkiaľ sa odpad likviduje. Je teda potrebne napríklad pripraviť dvor pre vjazd nákladného automobilu, rovnako tak prístup na chodník pred domom po celu dobu nakládky. Vždy aj myslime na to, že je dobré kontajner alebo nákladné auto objednať niekolko dní vopred.

Odvozu a likvidácia stavebného,alebo zmiešaného odpadu,odpadu po vypratávaní priestorov,alebo iny odpad
Prenájom odpadovych konntajnerov od 5m3 do 10m3
Prenajom vekokapacitného kontajnera 16m3
Odvoz a likvidacia odpadu v Bigbegoh