>>  Cenova kalkulácia
>>  Epoxidove podlahy
>>  Prestavba suterénu
>>  Rekonštrukcia rodinného domu

My status
Epoxidove podlahy

Realizujeme Epoxidové nátery a liate epoxidové a polyuretánové podlahy do obchodných prevádzok a obytných priestorov, priemyselných hál,skladov,garáží,alebo autoumyvární

Živicové podlahy sa používajú predovšetkým v priemyselnom prostredí alebo v ťažkých továrňach a skladoch, ktoré vyžadujú trvanlivé a ľahko čistiteľné bez medzier, hoci samonivelačné epoxidové malty je možné použiť v rôznych oblastiach rodinných domov.


Živicový obal má tú výhodu, že poskytuje dobre vyčistený, hladký povrch bez prachu. Nevyvoláva žiadne mechanické alebo chemické účinky, ktoré je možné rýchlo dosiahnuť s dlhou životnosťou. Nemožno ho poškriabať stoličkou alebo iným kusom nábytku a nerozfarbiť rozliate červené víno. Funkcia v obývacej izbe nie je na úkor dizajnu a je k dispozícii v rôznych farbách.

Na priemyselné podlahy sa kladú zvýšené požiadavky, pretože tieto nátery musia odolať veľkým a špecifickým zaťaženiam, ako sú hmotnosť a vibrácie zariadenia, pohyb veľkého toku ľudí, účinky chemikálií a zmeny teploty v miestnostiach.

Epoxidové samonivelačné podlahy sú tiež cenné pre ich jedinečnú udržiavateľnosť: v prípade hlbokých škrabancov alebo prasklín stačí iba štetec, zatiaľ čo polyuretánové podlahy sa budú musieť prehladiť.